Haber
Muğla’da hastanede tedavi altına alınanlar bastonlarıyla oy kullanmaya gitti.
![](https://sulakyurt-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/muglada-hastanede-tedavi-altina-alinanlar-bastonlariyla-oy-kullanmaya-gitti-vp5e3XLl.webp)
Muğla’da Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci oylaması için hastanede tedavi altına alınan 2 hasta, sağlık ekipleri tarafından ambulansla götürüldükleri Cumhuriyet Ortaokulu’ndaki sedyede oylarını kullandı.
Abide-Hasan Nuri Öncüer Huzurevi sakinleri minibüsle oy kullanacakları Cumhuriyet Ortaokulu’na getirildi. Huzurevi sakinlerinin yanı sıra yaşlı vatandaşlar da zabıta ve polisin yardımıyla oy kullanma işlemini tamamladı.